Lietuvių

English Latviešu

Pristatymo informacija

Prekių pristatytmas
Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už savo pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia tikslių duomenų, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.

Pirkėjas įsipareigoja už prekes sumokėti nedelsiant. Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas nesumoka už prekes per 5 (penkias) darbo dienas.

Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 4 darbo dienas bendradarbiaujant su UAB Omniva LT, UAB VENIPAK Lietuva ir AB Lietuvos pašto siuntų pristatymo tarnyba. Prekės gali būti pristatomos į paštomatus arba per kurjerį, nurodytu adresu.

PRISTATYMO KAINOS:

Pristatymas į LPexpress paštomatus - 2,50 €.

Pristatymas į OMNIVA paštomatus - 3,50 €.

Pristatymas į Venipak atsiėmimo punktus - 3,50 €.

Prekes nurodytu adresu Jums pristatys Lietuvos pašto kurjerių tarnyba darbo dienomis 8-17 val. Siuntos įprastai pristatomos per 1-2 d.d. neskaitant siuntos perdavimo kurjerių tarnybai dienos.

Pristatymas Lietuvos pašto kurjeriu - kaina 6,50 €.

Nemokamas pristatymas per kurjerį arba į paštomatą (pasirinktinai) – užsakymams nuo 300 €.

Jei siunta pristatoma kurjerio-pasirašydami sąskaitą faktūrą ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą jūs patvirtinate, jog prekė yra nauja, nėra transportavimo ar kitokių mechaninių pažeidimų. Todėl kiekvieną kartą gavę prekes, apžiūrėkite, ar pakuotė nepažeista, ar nesimato kitokių mechaninių ar jums įtartinų pažeidimų. Jeigu tokių pažeidimų yra, surašykite juos kurjeriui pasirašomame dokumente. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.

Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

Prisijungti

Naujas vartotojas?
Registruotis

Esamas vartotojas?
Slaptažodžio priminimas

Įveskite savo el. paštą, kuriuo išsiųsime jums instrukcijas

BodyBody

domain.com puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.