Lietuvių

English Latviešu

Lycon

Esate ambasadorius?

LYCON prekinis ženklas pripažintas garsiausių SPA ir grožio salonų daugiau nei 70 šalių. Šių nuostabių produktų istorija prasidėjo 1978 metais Australijoje, kur juos sukūrė tarptautiniu mastu pripažinta grožio terapeutė Lydia Jordane. LYCON visame pasaulyje pripažįstamas ir vertinamas dėl neprilygstamos produktų kokybės. LYCON vaškas yra pagamintas iš natūralių sakų ir bičių vaško, todėl užtikrina geriausius rezultatus, pašalindamas net labiausiai užsispyrusius, 1mm ilgio plaukelius. LYCON jau dešimtmečiais pasauliui diktuoja depiliacijos standartus ir yra neabejotinas rinkos lyderis.

  Viso 399

  Lycon prekės

  Lycon Lietuva nuolat organizuoja atvirus seminarus depiliacijos meistrams visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Prisijunkite prie mūsų paskyros Facebook paskyroje Lycon Lietuva/Latvija, arba internetiniame puslapyje lycon.lt KUR galėsite sužinoti, kada vyks seminaras Jūsų ar arčiausiai Jūsų esančiame mieste!
  Seminarų metu susipažinsite ir išmoksite naudotis unikaliais LYCON produktais. Sužinosite visas Lycon paslaptis! Įgysite praktinių įgūdžių – kaip atlikti depiliaciją greitai, mažiau skausmingai, kaip taupyti vašką. Po seminarų bus taikomos nuolaidos produktams. Gausite tarptautinį lycon sertifikatą.
  Į visus seminarus registruokitės parašiusi į labas@lycon.lt arba Facebook paskyroje: Lycon Lietuva/Latvija.

  Prisijungti

  Naujas vartotojas?
  Registruotis

  Esamas vartotojas?
  Slaptažodžio priminimas

  Įveskite savo el. paštą, kuriuo išsiųsime jums instrukcijas

  BodyBody

  domain.com puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

  Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.