Lietuvių

English Latviešu

LYCON Skin Profesionali LYCOPRO parafino vonelė | LYCON SkinLYCOPRO PARAFFIN PROFESSIONAL WAX HEATER

Lycon

LYCON Skin Profesionali LYCOPRO parafino vonelė | LYCON SkinLYCOPRO PARAFFIN PROFESSIONAL WAX HEATER

Depiliacijos priedai , LYCON skin, Lycon

Profesionali LYCOPRO parafino vonelė yra reguliuojama termostatu ir tinka LYCON Skin parafinui. Prieš naudodami atidžiai perskaitykite naudojimo instrukciją.

 • DIZAINO ELEMENTAI
  - 2,75 l (92,9 fl.oz) talpa iki maksimalios linijos
  - Maksimali temperatūra 70 °C (158 °F)
  - Tinka 220-240V, Australijos kištukas + adapteris
  - Valdomas termostatu
  - Pažangi šildymo technologija
  - Pagaminta iš patvarių karščiui atsparių medžiagų
  - Lengvai valomi paviršiai
  - Indikatoriaus lemputė
  - Skaidrus apsauginis dangtelis

  Prekės kodas:: 3HF3801
 • NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
  Šildytuvą laikykite ant lygaus paviršiaus.
  Nuimkite dangtelį, įdėkite parafino vaško į šildytuvą, tada uždarykite dangteliu.
  Kai šildytuvas nenaudojamas, laikykite uždengtą dangtį.
  Prijunkite šildytuvą prie maitinimo šaltinio. Pasukite jungiklį į 10 padėtį, kad pašildytumėte parafiną. 10 nustatymas yra apie 70 °C (158 °F), o tai yra per karšta, kad ją būtų galima tepti ant odos.
  Kai parafinas ištirps, pasukite jungiklį į 4,5–5 padėtį ir leiskite parafinui atvėsti ir palaikykite parafino darbinę temperatūrą, kuri yra apie 50°C. Nustatymi priklausys nuo to, ar dangtis yra nuimtas ar uždėtas. 5 nustatymas yra apie 50 °C (122 °F).
  Norėdami padidinti temperatūrą, pasukite reguliatoriaus ratuką pagal laikrodžio rodyklę.
  Norėdami sumažinti temperatūrą, pasukite reguliatoriaus ratuką prieš laikrodžio rodyklę.
  Prieš naudodami visada patikrinkite, ar parafino vaškas yra tinkamos temperatūros. Jei ketinate panardinti rankas ar kojas į parafino vonią, turite išbandyti parafiną panardindami savo pirštus arba visą ranką į ištirpusį parafiną. Taip pat galite užtepti šiek tiek parafino ant savo rankos, kad patikrintumėte, ar jis nėra per karštas, prieš naudojant jį ant kliento odos. Jei parafinas atrodo per karštas, turite leisti parafinui dar šiek tiek atvėsti, tada dar kartą patikrinkite temperatūrą, kaip paaiškinta aukščiau, kad įsitikintumėte, jog parafiną saugu naudoti ant kliento odos.
  PASTABA: Norėdami higieniškiau naudoti parafiną, žiūrėkite parafino naudojimo patarimus.

  ĮSPĖJIMAS:

  NEDĖKITE šildytuvo į vandenį.
  NESTATYKITE šildytuvo šalia vandens.
  NELEISKITE vandeniui užtikšti ant šildytuvo.
  NEVALYKITE šildytuvo vandeniu.
  NEPERPILDYKITE šildytuvo. Užpildykite iki maždaug 2 cm nuo įdėklo viršaus.
  NEJUDINKITE šildytuvo, kai jo viduje yra karšto ištirpusio vaško.
  Šildytuvą laikykite atokiau nuo vaikų.

 • 1. Prekės grąžinimo sąlygos :

  1.1   Pirkėjas gali pasinaudoti teise grąžinti kokybišką ir nenaudotą prekę per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių gavimo dienos, informuodamas apie tai Pardavėją, kaip tai numato „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones“

  1.2  Nekokybiškos prekės grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.“

  1.3  Grąžinant kokybiškas prekes laikomasi šių sąlygų:

  • Pirkėjo pranešimas Pardavėjui apie prekės grąžinimą yra pateikiamas laikantis prekės grąžinimui numatytų terminų – 14 dienų nuo prekių gavimo dienos.
  • Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.
  • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nenaudota (nebandyta), nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).
  • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokia buvo gauta.
  • Visos dovanos, kurios buvo gautos kartu su įsigytomis prekėmis, turi būti grąžintos kartu su grąžinamomis prekėmis.
  • Grąžinant prekę būtina pateikti jos pirkimo kvitą/ gautą sąskaitą – faktūrą ir užpildytą prekių grąžinimo prašymą.

  1.4 Jeigu prekė nėra visiškai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę pirkėjo sumokėtų pinigų. 2. Prekių grąžinimas: 2.1  Kur grąžinti prekes:  Jei 1 punkte išvardintos sąlygos yra įvykdytos, prekės grąžinimui atlikite šiuos žingsnius :

  • Jeigu prekės atsiimtos City Wax Vilnius salone, grąžinkite jas į City Wax Vilnius saloną.
  • Jeigu prekės pristatytos kurjerio, jos turi būti grąžinamos į City Wax Vilnius saloną per kurjerį arba atnešus į saloną.
  • Grąžinant prekes būtina pateikti jos pirkimo kvitą arba sąskaitą faktūrą.

  Klientas apmoka grąžinimo/siuntimo išlaidas. 2.2 Kaip bus grąžinti sumokėti pinigai?

  • Jei prekės buvo grąžintos  į City Wax Vilnius saloną, už prekes sumokėta suma grąžinama grynaisiais pinigais prekių grąžinimo metu, įvertinus pristatytų prekių būklę.
  • Jei prekės buvo pristatytos kurjeriu ir grąžintos kitu būdu (siunčiant paštu ar pan.), gavus prekes ir įvertinus jų būklę,  už prekes sumokėta suma grąžinama per 30 dienų nuo prekių gražinimo dienos į mokėtojo nurodytą banko sąskaitą.

  3. Kur galima kreiptis, jei turite nusiskundimų dėl prekės? Kilus problemoms dėl mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos, kreipkitės el. paštu shop@citywaxvilnius.lt

 • PREKIŲ PRISTATYMAS

  Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už savo pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia tikslių duomenų, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.

  Pirkėjas įsipareigoja už prekes sumokėti nedelsiant. Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas nesumoka už prekes per 5 (penkias) darbo dienas.

  Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 4 darbo dienas bendradarbiaujant su UAB Omniva LT siuntų pristatymo tarnyba. Prekės gali būti pristatomos į Omniva paštomatus arba per kurjerį, nurodytu adresu.

  Jei siunta pristatoma kurjerio-pasirašydami sąskaitą faktūrą ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą jūs patvirtinate, jog prekė yra nauja, nėra transportavimo ar kitokių mechaninių pažeidimų. Todėl kiekvieną kartą gavę prekes, apžiūrėkite, ar pakuotė nepažeista, ar nesimato kitokių mechaninių ar jums įtartinų pažeidimų. Jeigu tokių pažeidimų yra, surašykite juos kurjeriui pasirašomame dokumente. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.

  PRISTATYMO KAINOS:

  Omniva paštomatai Lietuvoje- 3.50 Eur.

  Kurjerio paslauga- 6.50 Eur.

  Nemokamas pristatymas per kurjerį arba paštomatą (pasirinktinai) – užsakymams nuo 300 Eur.

  Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

  Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 06 29 įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei ūkio ministro 2001 08 17 įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.

   

Prisijungti

Naujas vartotojas?
Registruotis

Esamas vartotojas?
Slaptažodžio priminimas

Įveskite savo el. paštą, kuriuo išsiųsime jums instrukcijas

BodyBody

domain.com puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.